scorecardresearch

Merter Özdemir - Eticaret 'te Yatırım Zamanı.MP4

124 izlenme
Kategori Nasıl Yaparım
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Yayınlanma tarihi: 31 May 2012
Bankalarası Kart Merkezi (BKM) ana sponsorluğunda dün gerçekleştirilen ve TOBB onaylı ilk E-ticaret Organizasyonu olan E-ticaret Expo' da 40' ı Aşkın Konuşmacı sahnedeydi. Gündem E-ticaret olunca sektör adına birçok duayen ismi bir araya getiren etkinlik hedefini 12' den vurdu.
Sektör adına konuşma yapan Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği(ETİCAD) Yöneticisi ve Bilginet GMY' si Merter Özdemir ise patronları ve girişimcileri yatırıma davet etti. Yatırım için çok doğru bir zaman olduğunun altını çizen ÖZDEMİR, verdiği ilginç örnekler ve farklı anlatım uslübu ile katılımcılardan tam not aldı. Kığılı Mağazalarının Patronu Abdullah Kığılı' nın da konuşmasında yer verdiği bu bu örneklemeler sunumun Patronlar locasından da ses getirdiğinin işareti idi.
E-ticaret yapmaktan ve Alışveriş yaparken Elektronik ortamı kullanmaktan korkmanın da artık yanlış olduğunun belirtildiği konferans gün boyu devam etti.
Dünya da ki hızlı değişimin normallerimizi de değiştirdiği ve bugünün normal diye nitelendirebileceğimiz bir kavramının E-ticaret' e yatırım yapmak olduğu, işin henüz başında olduğumuz, pazarın ve gelişimin başlangıcında olduğumuzu yaptığı konuşmada dile getiren Merter ÖZDEMİR, Halen Pazarın %3' lük kısmının penetre edildiğini hatırlatarak Yatırımcıları bilinçli ve hızlı bir şekilde E-ticaret sektörüne yatırım yapmaya davet etti.
Konuşmasında dinleyicileri on yıl geriye götürdükten sonra on yıl ileriden günümüze baktıran ÖZDEMİR, e-ticaret' in gerçek Ticaret Olduğunun altını çizerek sözlerini tamamladı.
Etiketler